Su Kaçağı Tespiti Uzmanı

7/24 Hizmet
Kü... Mh.
Melikgazi / KAYSERİ

Su kaçak tespiti yapmak ustalar tarafından kolayca gerçekleştirilebilir. Bildiğiniz üzere binalar beton ve sıvalardan meydana geldiği için zamanla bakımı yapılması gerekir. Bakımı yapılmayan binalar üzerinde zamanla su kaçakları meydana gelir. Bunu önlemek mümkün değildir. Bina yapımı esnasında her ne kadar kaliteli malzemeler kullanılsa da restore edilmediği zaman çeşitli sorunlar gerçekleşir. Ev sahipleri en çok rahatsız eden konu ise su kaçakları olmaktadır. Su kaçakları lavabo altlarında, klozet musluklarında, banyolarda kısacası musluk bulunan, su borusu geçen her yerde meydana gelebilmektedir.

Sürekli olarak kullandığımız alanlardaki su tespitini yapmak oldukça kolaydır. Gözle görebiliriz. Fakat görünmeyen alanlarda su kaçağının olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz? Bunun için ekipman ihtiyacınız olacaktır. Su kaçak tespiti yapmak için ustalarımızın profesyonel olarak ekipmanları bulunuyor. Kat aralarında, duvar arkalarında dahi meydana gelen su kaçaklarını kolay bir şekilde tespit edebiliyoruz. Üstelik çok makul fiyatlardan sizleri yararlandırıyoruz.

Duvar Arkasında veya Kat Arasında Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Zamanla eskiyen binaların su borularında çatlamalar meydana gelir ve sizin evinize gelen borulara su taşınma konusunda sorunlar çıkar. Böylece 1 litre su kullanmak için 2 litre veya daha fazla su faturası parası ödemek zorunda kalırsınız. Su kaçağı olmasının anlama yollarından biri de faturaları kontrol etmektir. Eğer tahmininizden çok fazla su kullanımı ortaya çıkıyorsa firmamızı arayarak su kaçak tespiti için randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda musluklardan gelen düşük basınçlı su ve zaman zaman kesilen sulardan da kaçak olduğu anlaşılabilir.

İşinde uzman ekibimiz ses dinleme cihazları ile duvar arkalarında veya kat aralarında meydana gelen su kaçaklarını profesyonel bir şekilde çözmektedir. Olayın özü tamamen doğru aletleri kullanmaktan geçer. Su kaçak olan yeri kolay bir şekilde tespit ettikten sonra yine doğru aletler kullanılarak boru onarım işlemi başlatılır. Duvar arkasında olan borular için fazladan duvar kırmak sizi masrafa sokacaktır. Bu yüzden su kaçak tespiti konusunda bizleri ayarak bu durumdan en az maliyetle kurtulun

Yiğitler Sıhhi Tesisat

Call Now ButtonHemen Ara: 05052227597
× Bize Yazın