Su Kaçağı Tespiti Uzmanı

7/24 Hizmet
Kü... Mh.
Melikgazi / KAYSERİ

Kanalizasyon Yapımı

Kanalizasyon yapımında yerleştirilmekte olan boruların sağlamlığı oldukça önemlidir. Bu nedenle firmamız kanalizasyon yapımı sırasında altyapı işlerinde kaliteli ve sağlam borular kullanarak herhangi bir delinme, çatlama gibi durumlara neden olmamaktadır. İstanbul Avrupa bölgesi genelinde kanalizasyon hizmeti vererek alt yapı çalışmaları ve kanalizasyon yapımı gibi işlemlerde de yer almaktayız.
Firmamız bulunduğu sektör açısından her türlü hizmeti sağlamak adına çalışmalar yapmaktadır. Kanalizasyon yapımı da bu hizmetlerden biri olarak, tüm hesaplamalar ve ince detaylara dikkat edilerek çalışmalar yapılmaktadır. Kanalizasyon yapımı sırasında eğim ve su akışı gibi durumlara dikkat edilmesi ve bu durumların sistemlerini iyi belirleyecek şekilde hizmet verilmesi en doğru yapımlardan biridir.
Firmamız bu anlamda kaliteli bir hizmet sunmak ve şehir içerisinde önemli bir konumu olan kanalizasyon yapımında profesyonel bir ekiple birlikte çalışmaktadır. Boruların bağlanması ve eğim ayarlanması gibi işlemler yapılırken resmi kurallara göre yapılır.
Eğimin doğru ayarlanmaması ve resmi kurallar dışarısına çıkılması takdirde ilerki dönemlerde kanalizasyon içerisinde tıkanıklığa sebep olabilir. Bu durumlardan kaçınmak adına kanalizasyon yapımı kurallara uygun bir şekilde yapılır.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma

Evsel atıklar zaman içerisinde kanalizasyonda tıkanmalara ve çevreye kötü kokular yaymaya başlamaktadır. Bu kokular çevreyi rahatsız ettiği gibi aynı zamanda sağlığı ciddi bir şekilde tehdit etmektedir. Bu nedenle kanalizasyon tıkanıklıkları en kısa sürede çözülmesi gereken durumlardan biridir. İSKİ tarafından bu hizmet verilse de firmamız bünyesinde yer alan profesyonel ekip ve araçlarla en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Kanalizasyon tıkanıklıklarında vidanjör araçları kullanımı yapmaktayız. Vidanjör bu tarz tıkanıklıkların açılması ve temizlenmesi işlemlerinde kullanılan bir araçtır. İlk olarak kanalizasyon içerisinde yer alan tıkanıklığın yerini kameralı sistem ile öğrenerek bu bölgeyi tespit etmekteyiz. Daha sonra belirlenen bölgeye vidanjör aracı ile müdahale ederek hızlı bir şekilde kanalizasyon tıkanıklığını açmakta ve sizlere kesin bir çözüm sunmaktayız.

 

Call Now ButtonHemen Ara: 05052227597
× Bize Yazın